Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 623808
Dzień Edukacji Narodowej 2015

Dzień Edukacji Narodowej

 

 

             Dnia 13.10.2015 r.  w naszej szkole obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. Wszyscy uczniowie i pracownicy naszej szkoły mogli obejrzeć część artystyczną, która została przygotowana przez  uczniów naszej szkoły pod kierunkiem pani profesor: Małgorzaty Piwko. Z okazji tak wyjątkowego święta nie zabrakło życzeń, które złożył je nauczycielom, uczniom,  i pracownikom szkoły pan dyrektor Waldemar Typek.

 

Natomiast dzień póżniej tj. 14 października 2015 r.  w Zespole Szkół Nr 3 im. Macieja Rataja odbyło się Powiatowe Święto Edukacji Narodowej na którym między innymi zostały wręczone stypendia Starosty Tomaszowskiego, które z naszej szkoły otrzymali następujący uczniowie : Rebeka Bucior, Anna Kulpa.

 

Dzień Edukacji Narodowej 2015